Yukarı Hisar Mh. Antalya Cd. No: 90 – Manavgat / ANTALYA
+90 242 743 28 24 | GSM: +90 532 736 54 26

Temelleri 2007 yılında atılan “Remap Reklam ve Tanıtım Hizmetleri” firmamız 2015 yılına kadar “Ajans Akdeniz” adı altında hizmet vermiş olup, 7 yılı aşan yolcuğunda, web tasarım ve grafik alanındaki gelişmeleri takip ederek Manavgat’ta başarılı bir reklam firması haline gelmiştir. “Remap Reklam ve Tanıtım Hizmetleri”, çalışanlarıyla birlikte sağlıklı olarak gelişip büyürken, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedeflemektedir.

“Remap Reklam ve Tanıtım Hizmetleri” şu anda baskı – matbaa ürünleri, promosyon ürünleri ve organizasyon alanlarına odaklanmıştır ve odaklandığı bu alanlarda yenilikleri sürekli takip ederek daima en iyi olmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz, Manavgat ve çevre bölgelerinde ki kurumsal/kişisel firmaların müşteri potansiyelini arttırmak ve firmalarına renk katmak amacı ile kurumsal kimlik, matbu evraklar, el ilanları – broşürler, v.b. matbaa ürünleri ve baskılı promosyon ürünleri yaparak müşterilerimizin reklam ve tanıtım hizmetlerini yapmaktır.

Vizyonumuz, daha kurumsal ve daha fazla ürün/hizmet seçeneği ile siz değerli müşterilerimize çok daha kaliteli hizmet sunarak firmalarınız için en uygun reklam seçeneklerini belirleyip müşteri potansiyelinizi maksimum düzeye getirmektir.